Beckovská Vieska
(Beckovská Vieska)osada · Kočovce · okres Nové Mesto nad Váhom · Trenčiansky kraj
PSČ: 91501 (Nové Mesto nad Váhom)
Prehľad
12 blízke miestaBeckovská Vieska je osada v obci Kočovce, v obci okres Nové Mesto nad Váhom. PSČ: 91501.
Mapy mesta
Stiahnutie SVG a PNGPSČ oblasti
4 PSČ obľastí v rámci KočovceSídlo obce obce Kočovce, pokrýva Beckovská Vieska 15 km²: PSČ sú 91501, 91631, 91638, 91637. Celkový počet obyvateľov: 1 936 · 996 budov.
Kliknite na PSČ obľasť v mape pre zobrazenie detailov.
| Kód | Názov | Obyvateľstvo | Budovy | Rozloha km² | |
|---|---|---|---|---|---|
| 91501 CITY | Nové Mesto nad Váhom | 20 780 | 5 308 | 32.6 km² | Zobraziť → |
| 91631 CITY | Kočovce | 1 936 | 996 | 27.4 km² | Zobraziť → |
| 91637 CITY | Kálnica | 1 261 | 549 | 26.4 km² | Zobraziť → |
| 91638 CITY | Beckov | 637 | 572 | 28.6 km² | Zobraziť → |
Poštové služby
3 zariadeníBeckovská Vieska má zariadení: 1 pošta, 1 poštová schránka, 1 balíkobox.
Verejná doprava
0 zastávok v rámci KočovceBeckovská Vieska má spojenia verejnej dopravy v rámci obce.
Kliknite na trasu v mape pre zobrazenie detailov.
Symboly
ErbOficiálne symboly mesta Beckovská Vieska zahŕňajú erb a vlajku, obe uznávané po celom Slovensku.
Poradie miest
Spomedzi 2780 miest na SlovenskuBeckovská Vieska sa radí spomedzi miest na Slovensku.
Často kladené otázky o meste Beckovská Vieska
Rýchle odpovede o tomto miesteV ktorom kraji leží Beckovská Vieska?
Beckovská Vieska leží v kraji . Trenčiansky kraj, obec okres Nové Mesto nad Váhom.
Aké je PSČ mesta Beckovská Vieska?
Beckovská Vieska má 4 PSČ: 91501, 91631, 91638, 91637. Slovenské PSČ sa skladá z 5 číslic.
Koľko ľudí žije v meste Beckovská Vieska?
PSČ oblasť pokrývajúca Beckovská Vieska má približne 20 780.
Aká je nadmorská výška mesta Beckovská Vieska?
Údaje o nadmorskej výške pre Beckovská Vieska momentálne nie sú k dispozícii.
V ktorej obci leží Beckovská Vieska?
Beckovská Vieska leží v obci okres Nové Mesto nad Váhom , ktorá patrí do kraja Trenčiansky kraj.
Sú v meste Beckovská Vieska pošty?
Beckovská Vieska má 3 poštových zariadení, vrátane 1 pošta, 1 poštová schránka, a 1 balíkobox. Najbližšia pošta je Kočovce.