Horný Tisovník
(Horný Tisovník · Felsőtisztás)obec · okres Detva · Banskobystrický kraj
PSČ: 96263 (Pliešovce)
Prehľad
12 blízke miestaHorný Tisovník je obec, v obci okres Detva. Obyvateľstvo: 226. Nadmorská výška: 638 m. PSČ: 96263.
Mapy mesta
Stiahnutie SVG a PNGPSČ oblasti
5 PSČ obľastí v rámci Horný TisovníkSídlo obce obce Horný Tisovník, pokrýva Horný Tisovník 32 km²: PSČ sú 96263, 96225, 98513, 96275, 99101. Celkový počet obyvateľov: 226 · 342 budov.
Kliknite na PSČ obľasť v mape pre zobrazenie detailov.
| Kód | Názov | Obyvateľstvo | Budovy | Rozloha km² | |
|---|---|---|---|---|---|
| 96225 CITY | Vígľašská Huta-Kalinka | 921 | 534 | 40.8 km² | Zobraziť → |
| 96263 CITY | Pliešovce | 3 173 | 1 540 | 201.8 km² | Zobraziť → |
| 96275 CITY | Horný Tisovník | 226 | 342 | 32.1 km² | Zobraziť → |
| 98513 CITY | Ábelová | 463 | 432 | 77.1 km² | Zobraziť → |
| 99101 CITY | Senné | 433 | 208 | 41.7 km² | Zobraziť → |
Poštové služby
1 zariadenieHorný Tisovník má zariadenie: 1 pošta.
Verejná doprava
0 zastávok v rámci Horný TisovníkHorný Tisovník má spojenia verejnej dopravy v rámci obce.
Kliknite na trasu v mape pre zobrazenie detailov.
Symboly
ErbOficiálne symboly mesta Horný Tisovník zahŕňajú erb a vlajku, obe uznávané po celom Slovensku.
Poradie miest
Spomedzi 2780 miest na SlovenskuHorný Tisovník sa radí 2330. miesto podľa počtu obyvateľov (z 2780), 306. miesto podľa rozlohy (z 2938), 1207. miesto podľa počtu budov (z 2943) spomedzi miest na Slovensku.
Často kladené otázky o meste Horný Tisovník
Rýchle odpovede o tomto miesteV ktorom kraji leží Horný Tisovník?
Horný Tisovník leží v kraji . Banskobystrický kraj, obec okres Detva.
Aké je PSČ mesta Horný Tisovník?
Horný Tisovník má 5 PSČ: 96263, 96225, 98513, 96275, 99101. Slovenské PSČ sa skladá z 5 číslic.
Koľko ľudí žije v meste Horný Tisovník?
Horný Tisovník má 226 obyvateľov.
Aká je nadmorská výška mesta Horný Tisovník?
Horný Tisovník leží vo výške 638 m (2093 stôp) nad morom.
V ktorej obci leží Horný Tisovník?
Horný Tisovník leží v obci okres Detva , ktorá patrí do kraja Banskobystrický kraj.
Je Horný Tisovník krajské alebo sídlne mesto?
Áno, Horný Tisovník je sídlom Horný Tisovník (Okres) .
Sú v meste Horný Tisovník pošty?
Horný Tisovník má 1 poštové zariadenie, vrátane 1 pošta. Najbližšia pošta je Horný Tisovník.