Lehota pod Vtáčnikom

(Lehota pod Vtáčnikom · Papszabadi)

obec · okres Prievidza · Trenčiansky kraj

Sídlo Lehota pod Vtáčnikom (Okres)

PSČ: 97101 (Prievidza)

3 844
Obyvateľstvo
384
Nadmorská výška
2
Poštové miesta

Prehľad

12 blízke miesta

Mapy mesta

Stiahnutie SVG a PNG
Lehota pod Vtáčnikom - hranica mesta

Lehota pod Vtáčnikom - hranica mesta

Iba obrys mesta

Lehota pod Vtáčnikom - v kraji

Lehota pod Vtáčnikom - v kraji

Poloha v rámci kraja

Lehota pod Vtáčnikom - na Slovensku

Lehota pod Vtáčnikom - na Slovensku

Poloha v rámci Slovenska

PSČ oblasti

9 PSČ obľastí v rámci Lehota pod Vtáčnikom

Sídlo obce obce Lehota pod Vtáčnikom, pokrýva Lehota pod Vtáčnikom 28 km²: PSČ sú 97101, 97251, 97271, 97242, 97244, 97205, 96604, 96677, 97241. Celkový počet obyvateľov: 4 162 · 1 369 budov.

97101
Hlavné PSČ
9 651
Buildings
56 494
Population
83.5 km²
Area
676/km²
Ob. / km²
9
zón
PSČ mesta
Kontext obce
Lehota pod Vtáčnikom

Kliknite na PSČ obľasť v mape pre zobrazenie detailov.

Všetky PSČ v tejto obci 9 zón
Kód Názov Obyvateľstvo Budovy Rozloha km²
96604 CITY Prochot 596 556 34.8 km² Zobraziť →
96677 CITY Ostrý Grúň 813 409 39.5 km² Zobraziť →
97101 CITY Prievidza 56 494 9 651 83.5 km² Zobraziť →
97205 CITY Sebedražie 1 734 610 8.4 km² Zobraziť →
97241 CITY Koš 1 081 268 13.6 km² Zobraziť →
97242 CITY Lehota pod Vtáčnikom 4 162 1 369 40.8 km² Zobraziť →
97244 CITY Kamenec pod Vtáčnikom 1 844 760 25.3 km² Zobraziť →
97251 CITY Handlová 13 320 2 495 85.6 km² Zobraziť →
97271 CITY Nováky 4 427 1 602 19.4 km² Zobraziť →

Poštové služby

2 zariadení

Lehota pod Vtáčnikom má zariadení: 1 pošta, 1 poštová schránka.

Lehota pod Vtáčnikom
Slovenská pošta
Lehota pod Vtáčnikom, Námestie SNP, Veľká Lehota, Lehota pod Vtáčnikom, District of Prievidza, Region of Trenčín, 972 42
Mo-Tu,Th-Fr 08:30-12:30,13:30-15:00; We 08:30-12:00,14:00-17:00

Verejná doprava

0 zastávok v rámci Lehota pod Vtáčnikom

Lehota pod Vtáčnikom má spojenia verejnej dopravy v rámci obce.

Kliknite na trasu v mape pre zobrazenie detailov.

Kompletný prehľad dopravy

Symboly

Erb

Oficiálne symboly mesta Lehota pod Vtáčnikom zahŕňajú erb a vlajku, obe uznávané po celom Slovensku.


Poradie miest

Spomedzi 2780 miest na Slovensku

Lehota pod Vtáčnikom sa radí 177. miesto podľa počtu obyvateľov (z 2780), 389. miesto podľa rozlohy (z 2938), 257. miesto podľa počtu budov (z 2943) spomedzi miest na Slovensku.

Obyvateľstvo
177th z 2780
3 844
Rozloha
389th z 2938
28.1 km²
Budovy
257th z 2943
1 859
Nadmorská výška
938th z 2571
384 m
Obyvateľstvo
24th z 275
3 844
Rozloha
40th z 277
28.1 km²
Budovy
36th z 277
1 859

Často kladené otázky o meste Lehota pod Vtáčnikom

Rýchle odpovede o tomto mieste
V ktorom kraji leží Lehota pod Vtáčnikom?

Lehota pod Vtáčnikom leží v kraji . Trenčiansky kraj, obec okres Prievidza.

Aké je PSČ mesta Lehota pod Vtáčnikom?

Lehota pod Vtáčnikom má 9 PSČ: 97101, 97251, 97271, 97242, 97244, 97205, 96604, 96677, 97241. Slovenské PSČ sa skladá z 5 číslic.

Koľko ľudí žije v meste Lehota pod Vtáčnikom?

Lehota pod Vtáčnikom má 3 844 obyvateľov.

Aká je nadmorská výška mesta Lehota pod Vtáčnikom?

Lehota pod Vtáčnikom leží vo výške 384 m (1260 stôp) nad morom.

V ktorej obci leží Lehota pod Vtáčnikom?

Lehota pod Vtáčnikom leží v obci okres Prievidza , ktorá patrí do kraja Trenčiansky kraj.

Je Lehota pod Vtáčnikom krajské alebo sídlne mesto?

Áno, Lehota pod Vtáčnikom je sídlom Lehota pod Vtáčnikom (Okres) .

Sú v meste Lehota pod Vtáčnikom pošty?

Lehota pod Vtáčnikom má 2 poštových zariadení, vrátane 1 pošta, 1 poštová schránka. Najbližšia pošta je Lehota pod Vtáčnikom.