Pošta

Veľká Lomnica

Veľká Lomnica, Tatranská, Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj, 059 92 Zobraziť na mape ↗

Slovenská pošta
Prevádzkovateľ
okres Kežmarok
Obec

Veľká Lomnica je pošta prevádzková spoločnosťou Slovenská pošta , PSČ oblasť 05952 (4 967 obyvateľov) , okres Kežmarok v kraji Prešovský kraj.

Poloha

3 ďalších pôšt v okolí

Veľká Lomnica sa nachádza na adrese Veľká Lomnica, Tatranská, Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj, 059 92. Súradnice: 49.11305, 20.35825.. V okolí sa nachádza {n} ďalších pôšt.

Tiež v PSČ 05952: 1 poštová schránka .


PSČ 05952

4 967 obyvateľov
Prehľad PSČ
PSČ
Obyvateľstvo
4 967
Rozloha
28.59 km²
Hustota
174 na km²
Pôšty v 05952
1

PSČ 05952 má 4 967 obyvateľov na ploche 28.59 km² a 1 poštových zariadenie. To je zhruba jedno poštové zariadenie pre túto PSČ oblasť.


Blízke pôšty

3 v okolí

Ďalšie pôšty v blízkosti Veľká Lomnica


Blízke PSČ

2 blízkych PSČ

PSČ oblasti v blízkosti Veľká Lomnica.


Poloha, prístup a služby

Adresa
Veľká Lomnica, Tatranská, Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj, 059 92
Súradnice
49.11305, 20.35825
Prístup a kontakt
Telefón

O Slovenská pošta

Poštový operátor

Slovenská pošta, a. s., je akciová spoločnosť so 100-percentnou účasťou štátu, Slovenskej republiky (SR) zastúpenej Ministerstvom dopravy a výstavby SR. Spoločnosť je právnym nástupcom Slovenskej pošty, štátneho podniku, ktorý vznikol k 1.

Navštíviť Slovenská pošta ↗ Wikidata ↗

Otváracie hodiny

Mo-Tu,Th-Fr 08:00-12:00,12:30-15:30; We 08:00-12:00,14:00-17:00
Pondelok 08:00-12:00,12:30-15:30
Utorok 08:00-12:00,12:30-15:30
Streda 08:00-12:00,14:00-17:00
Štvrtok 08:00-12:00,12:30-15:30
Piatok 08:00-12:00,12:30-15:30
Sobota -
Nedeľa -
Týždenný súhrn
Otvorené: 5 dní : Po, Ut, St, Št, Pi
Zatvorené: 2 dní: So, Ne
Formát OSM
Mo-Tu,Th-Fr 08:00-12:00,12:30-15:30; We 08:00-12:00,14:00-17:00

Otváracie hodiny pochádzajú z OpenStreetMap a nemusia odrážať aktuálny stav. Vždy over priamo na pošte.


Často kladené otázky

Aké služby ponúka Veľká Lomnica?

Veľká Lomnica je pošta s plným servisom prevádzková spoločnosťou Slovenská pošta. Full-service post office where you can send and receive parcels, buy stamps, and access postal banking. Otváracie hodiny: Mo-Tu,Th-Fr 08:00-12:00,12:30-15:30; We 08:00-12:00,14:00-17:00.

Kde sa nachádza Veľká Lomnica?

Nachádza sa na adrese Veľká Lomnica, Tatranská, Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj, 059 92 (49.11305, 20.35825). Leží v PSČ 05952, s 4 967 obyvateľmi. Obec: okres Kežmarok. Kraj: Prešovský kraj.

Aké sú otváracie hodiny Veľká Lomnica?

Pozrite tabuľku otváracích hodín vyššie. Dáta z OSM uvádzajú: Mo-Tu,Th-Fr 08:00-12:00,12:30-15:30; We 08:00-12:00,14:00-17:00. Tieto hodiny pochádzajú z OpenStreetMap a nemusia byť aktuálne. Skontrolujte Slovenská pošta pre najaktuálnejšie informácie. Odporúčame potvrdiť priamo pred navštívením.

Sú v blízkosti Veľká Lomnica ďalšie pôšty?

V okolí sa nachádza 3 ďalších pôšt.. Blízke PSČ zahrňajú: 05992, 05973.

Odkiaľ pochádzajú tieto dáta?

Tieto informácie pochádzajú z OpenStreetMap (node #427873743), slobodnej a otvorenej mapy sveta. Môžete pomôcť vylepšiť dáta prispívaním oprav do OpenStreetMap.