Pošta

Oravská Polhora

Oravská Polhora, 454/400, Hlavná, Oravská Polhora, okres Námestovo, Žilinský kraj, 029 47 Zobraziť na mape ↗

Slovenská pošta
Prevádzkovateľ
okres Námestovo
Obec

Oravská Polhora je pošta prevádzková spoločnosťou Slovenská pošta , PSČ oblasť 02947 (5 255 obyvateľov) , okres Námestovo v kraji Žilinský kraj.

Poloha

2 ďalších pôšt v okolí

Oravská Polhora sa nachádza na adrese Oravská Polhora, 454/400, Hlavná, Oravská Polhora, okres Námestovo, Žilinský kraj, 029 47. Súradnice: 49.52053, 19.44758.. V okolí sa nachádza {n} ďalších pôšt.


PSČ 02947

5 255 obyvateľov
Prehľad PSČ
PSČ
Obyvateľstvo
5 255
Rozloha
84.49 km²
Hustota
62 na km²
Pôšty v 02947
1

PSČ 02947 má 5 255 obyvateľov na ploche 84.49 km² a 1 poštových zariadenie. To je zhruba jedno poštové zariadenie pre túto PSČ oblasť.


Blízke pôšty

2 v okolí

Ďalšie pôšty v blízkosti Oravská Polhora


Blízke PSČ

2 blízkych PSČ

PSČ oblasti v blízkosti Oravská Polhora.


Poloha, prístup a služby

Adresa
Oravská Polhora, 454/400, Hlavná, Oravská Polhora, okres Námestovo, Žilinský kraj, 029 47
Súradnice
49.52053, 19.44758
Prístup a kontakt
Telefón

O Slovenská pošta

Poštový operátor

Slovenská pošta, a. s., je akciová spoločnosť so 100-percentnou účasťou štátu, Slovenskej republiky (SR) zastúpenej Ministerstvom dopravy a výstavby SR. Spoločnosť je právnym nástupcom Slovenskej pošty, štátneho podniku, ktorý vznikol k 1.

Navštíviť Slovenská pošta ↗ Wikidata ↗

Otváracie hodiny

Mo-Tu,Th-Fr 08:00-13:00,13:30-15:30; We 08:00-13:00,13:30-17:00
Pondelok 08:00-13:00,13:30-15:30
Utorok 08:00-13:00,13:30-15:30
Streda 08:00-13:00,13:30-17:00
Štvrtok 08:00-13:00,13:30-15:30
Piatok 08:00-13:00,13:30-15:30
Sobota -
Nedeľa -
Týždenný súhrn
Otvorené: 5 dní : Po, Ut, St, Št, Pi
Zatvorené: 2 dní: So, Ne
Formát OSM
Mo-Tu,Th-Fr 08:00-13:00,13:30-15:30; We 08:00-13:00,13:30-17:00

Otváracie hodiny pochádzajú z OpenStreetMap a nemusia odrážať aktuálny stav. Vždy over priamo na pošte.


Často kladené otázky

Aké služby ponúka Oravská Polhora?

Oravská Polhora je pošta s plným servisom prevádzková spoločnosťou Slovenská pošta. Full-service post office where you can send and receive parcels, buy stamps, and access postal banking. Otváracie hodiny: Mo-Tu,Th-Fr 08:00-13:00,13:30-15:30; We 08:00-13:00,13:30-17:00.

Kde sa nachádza Oravská Polhora?

Nachádza sa na adrese Oravská Polhora, 454/400, Hlavná, Oravská Polhora, okres Námestovo, Žilinský kraj, 029 47 (49.52053, 19.44758). Leží v PSČ 02947, s 5 255 obyvateľmi. Obec: okres Námestovo. Kraj: Žilinský kraj.

Aké sú otváracie hodiny Oravská Polhora?

Pozrite tabuľku otváracích hodín vyššie. Dáta z OSM uvádzajú: Mo-Tu,Th-Fr 08:00-13:00,13:30-15:30; We 08:00-13:00,13:30-17:00. Tieto hodiny pochádzajú z OpenStreetMap a nemusia byť aktuálne. Skontrolujte Slovenská pošta pre najaktuálnejšie informácie. Odporúčame potvrdiť priamo pred navštívením.

Sú v blízkosti Oravská Polhora ďalšie pôšty?

V okolí sa nachádza 2 ďalších pôšt.. Blízke PSČ zahrňajú: 02946, 02944.

Odkiaľ pochádzajú tieto dáta?

Tieto informácie pochádzajú z OpenStreetMap (node #971100988), slobodnej a otvorenej mapy sveta. Môžete pomôcť vylepšiť dáta prispívaním oprav do OpenStreetMap.